Затримали чергового хабарника

PDF Друк
Четвер, 04 травня 2017, 14:29

На жаль, в Україні люди продовжують брати хабарі. Скільки б не затримували хабарників, скільки б не садили за грати та не штрафували, проте натури нічого не змінить. Цього разу затримали працівника ЦНАПу під час отримання коштів. В Хмельницькому цей чоловік брав хабар за свої послуги.
До того ж він не просто прийняв від того, хто хоче дати, аби щось приховати, а сам вимагав хабар від підприємця. Хоч перед законом обидва випадки рівно погані. Працівник ЦНАПу пообіцяв чоловіку вплинути на рішення Департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів з приводу дозволу на розміщення зовнішньої реклами. За таку допомогу він повинен був отримати 500 тисяч доларів. Це досить велика сума коштів, тому підприємець вирішив, що справа так не піде. Проте вони домовились про передачу грошей, але спочатку посадовець отримував аванс, який складав 10 тисяч гривень. Коли здійснювали передачу цих коштів, поліцейські спіймали посадовця. Тепер його затримали та на нього чекає суд.

Українці продовжують брати та вимагати хабарі, проте після такого переполоху, хоч в одному місці це тимчасово припиниться. Поліція обіцяє, що затримає всіх хабарників, проте люди повинні в цьому допомагати. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити