Хмельницький – найбезпечніше місто

PDF Друк
П'ятниця, 05 травня 2017, 12:11

Кожного року проводять соціологічне опитування, щоб визначити, які кожне місто має недоліки та переваги. Оцінюють різні показники, одним з найцікавіших є безпека в місті. Соціологи дослідили всі обласні центри за двома показниками — кількість офіційно зареєстрованих кримінальних злочинів і думка жителів регіонів щодо їх власної безпеки у містах проживання. З таких даних можна визначити, як люди почувають себе в певному місті.

Згідно з отриманими результатами досліджень, Хмельницький став найбезпечнішим містом. Тут найменше злочинів та люди казали, що почуваються тут в безпеці. Вони брали до уваги те, як освітлені вулиці, як працює поліція. Ці показники складали суцільне враження про місто.
Трійку розділили Тернопіль та Чернівці, а найнебезпечнішим визнали Запоріжжя.

«Я вважаю своє місто безпечним. Не зустрічала тут злодіїв, які прямо на вулицях підходили та погрожували, також не чула ні від кого зі знайомих, що у них щось вкрали. У нас в місті дійсно мало злочинців, це і поліція підтверджує, до того ж хороше освітлення та якісна робота поліцейських – це все, що потрібно для почуття безпеки. Тож можу з впевненістю сказати, що місто отримало такий результат заслужено», - розповідає жителька міста. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити