Нахабний забудовник

PDF Друк
Вівторок, 09 травня 2017, 11:35

5 травня поблизу Південного Бугу, комунальники демонтували паркан, який багато років знаходився на розі Кам'янецької та набережної. Тепер частину землі повернули у комунальну власність. Справа в тім, що забудовник захопив собі землю, яка належить місту. Тому влада та активісти знесли огорожу, щоб показати власнику, що це територія міста, на яку він не має права.

Ділянку, яка знаходилася за парканом з 2008 року, планували використати під будівництво триповерхового торгово-розважального центру. Однак згодом забудовники змінили свої плани. Вирішили, що побудуть будинок на 25 поверхів. Це досить добра справа, проте влада була проти через те, що поруч не планували жодної стоянки чи майданчику. Тому такий план не можна підтвердити, адже там мало місця для облаштування,  а також цього не хоче забудовник.

Тим більше, що забудовник взяв в оренду 25 соток землі, а потім обгородив ще стільки ж без дозволу. Такий вчинок обурив владу та жителів територій, що поруч. Це не сподобалось нікому, тому вирішили усунути цю проблему.

Представники забудовника гарантують, що обгородили ту територію для хороших цілей, що не мали права зносити її, адже план затвердили в Києві. Проте юридичного обґрунтування цьому немає. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити