Пройшов танцювальний флешмоб на підтримку донорства

PDF Друк
Четвер, 24 жовтня 2013, 10:07

Не зовсім звичне для нашого міста дійство могли спостерігати 17 жовтня о ТРК Волгамолл. Як і завжди багатолюдно було в цей вечір в торговому центрі - хто здійснював покупки, хто просто відпочивав у затишному холі біля фонтану. Пройшов танцювальний флешмоб на підтримку донорства

Не зовсім звичне для нашого міста дійство могли спостерігати 17 жовтня о ТРК Волгамолл. Як і завжди багатолюдно було в цей вечір в торговому центрі - хто здійснював покупки, хто просто відпочивав у затишному холі біля фонтану. Злегка схвильовані юнаки та дівчата щось обговорювали, не виділяючись при цьому із загального фону в популярному серед хмельничан ТРК. Буквально через пару хвилин раптом зазвучала ритмічна життєстверджуюча музика. Ось одна дівчина з'явилася, потім ще одна, відразу за ними ціла група юнаків і дівчат вийшли на майданчик перед фонтаном і почали узгоджено рухатися в танці, чим відразу привернули увагу оточуючих людей. Через кілька секунд ритмічний танець об'єднав групу людей приблизно чоловік у двадцять п'ять. Той, хто проходив повз, спочатку здивовано поглядають на танцюючих, зацікавлено зупинялися, на обличчях засяяли добрі, веселі посмішки. Деякі приєдналися до танцюючих не тільки самі, а й дітей долучили до цікавого дійства. Інші розчохлив фотоапарати, відеокамери, мобільники, знімаючи подію,  що цілком підпадає під визначення «флешмоб».

- Це так весело і завзято, що мені й самій захотілося приєднатися до цих людей, - поділилася враженнями хмельничанка на ім'я Анастасія.

В цей же час кілька людей роздавали навколишнім листівки. Волонтерська група «Промені сонця» таким чином закликала волжан до участі в акції донорської здачі крові «Від серця до серця», яка відбудеться 3 листопада.

Весь захід тривав ледь десять хвилин, але це викликало посмішки на обличчях практично всіх проходять повз, що, напевно, найголовніше. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити