Визначили проблеми міста

PDF Друк
Понеділок, 15 травня 2017, 12:27

В Хмельницькому провели захід, на якому обговорювати проблеми міста. В обласному центрі людей  заохочували жити по-новому. Не боячись втілювати власні проекти та впливати на владу. Хмельницький став першим містом України, де відбувся ярмарок політичного впливу «ВИрішиТИ». Сюди запросили політиків, громадських активістів, бізнесменів. Всі могли взяти участь в обговоренні.

Вирішили, що найвразливіші сфери в місті це екологія, доступність та комфорт для людей з особливими потребами, а також парковки. Це в Хмельницькому дуже потрібно змінити. Адже така ситуація як зараз не дуже подобається місцевим. Потрібно приймати рішення, які змінять таку атмосферу в місті. Тож влада обіцяє, що зробить все можливе, аби покращити місто.

На заході також було багато молоді, яка бачить хороше майбутнє для міста, проте потрібно працювати над ним та робити все можливе, щоб місто ставало комфортнішим з кожним днем. Людям потрібно бачити вдосконалення, потрібно знати, що влада працює, а не просто отримує гроші. Тому піднімали такі питання, щоб кожен міг знати та бачити, над чим працювати. Основним гаслом заходу було «прокачай свій мозок», тож всі могли зробити це та дізнатись багато нового для розвитку міста. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити