Поліцейська співпраця у Хмельницькому

PDF Друк
Вівторок, 16 травня 2017, 12:17

У Хмельницькому проводили кінологічні змагання. Тут були поліцейські з усього світу, приїхало багато гостей, які хотіли подивитись на підготовку українців, показати свої знання, обмінятись досвідом. Це хороша ідея для України, адже поліцейські з розвинутих країн привезли багато знань та досвіду, який вже випробуваний в роботі.

Також обговорили стратегічні плани діяльності Регіонального кінологічного навчального центру ВМО та Регіонального навчального центру ВМО, які функціонують на базі цього підрозділу. Адже важливо не лише добре працювати та виконувати свої обов’язки, але й вчити інших, щоб через певний час мати хорошу заміну.

Закордонні гості ознайомилися з процесом спеціальної та спеціалізованої підготовки та структурою Департаменту СПКЗ, його матеріально-технічною базою, використанням сучасних інформаційних технологій у роботі та основними напрямками діяльності установи. Також обговорювали майбутню співпрацю. Європейські гості будуть допомагати, а також і українці відповідатимуть чим зможуть. Такий обмін дуже добре відзначиться на розвитку української поліції та кінологічного навчального центру. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити