Затопило Хмельницький

PDF Друк
Середа, 17 травня 2017, 13:15

На західній Україні зараз дуже активно йдуть дощі. Така непогода заважає людям займатись своїми справами, проте також страждають і водії, адже машини просто пливуть по дорогах, води назбиралось дуже багато. Саме тому водії в соцмережах почали виявляти свої думки на рахунок цього.  З'явилось дуже багато повідомлень про те, що влада не може зробити нормальну каналізацію, нормальний витік води, щоб вона не збиралась на дорогах.

«Невже дядько, який забезпечував цементом ледь не кожну бабусю-виборця в Хмельницькому не годен прочистити 10 метрів нормальної труби? Невже дядько, який керує всіма міськими службами не може напрягти фірму виборчого-мецената, щоб його структура забезпечила благоустрій території», - це пише один з міських активістів. Також він каже, що сумнівається в роботі комунальників. До того ж сміються в інтернеті й з двірника, який намагався щіткою прочистити каналізацію. Проте він хоч щось намагався зробити.

Люди об’їжджали море, яке утворилось на дорогах, проте знайти хорошу незатоплену дорогу було досить важко. Потрібно було багато зайвих метрів проїжджати, щоб потрапити в потрібне місце. Це вже навіть не йде мова про пішоходів, які з парасольками намагались перейти дорогу. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити