Ситуація з будівництвом в Хмельницькому

PDF Друк
Четвер, 18 травня 2017, 12:40

Міський голова розбирався зі справами будівництва в місті. Є досить багато проблем з документами, адже не всі забудовники дотримуються правил та все роблять з документальним підтвердженням. Тому є прогалини в записах. Також варто вживати заходів, щоб зберегти історичну частину міста та обмежити кількість поверхів в будинках.

Стан документації будівництва в жахливому стані, так зазначає Олександр Симчишин. На території міста є декілька незаконних об’єктів. Тому місто змушене звертатись до суду та правоохоронних органів, щоб усунути ці проекти та їх керівників. Адже все, що не має підтвердження та дозволу від влади не може бути підтриманим.

Судові рішення будуть визначати, які покарання будуть нести різні люди, які порушували норми, будували незаконно, крали території. Все це потрібно урегульовувати, адже через такі справи в місті безлад, а також втрачається історична та зелена частини міста. Коли все в будинках, то немає де провести час та відпочити. Варто враховувати й це.

Для впорядкування роботи управління архітектури та містобудування є потреба у призначенні нового головного архітектора, але з цим є певні проблеми. Будуть проводитись конкурси на цю посаду. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити