Будуть нові тролейбуси?

PDF Друк
Понеділок, 29 травня 2017, 11:57

У Хмельницькому, як і в будь-якому місті України, є проблеми з громадським транспортом. Всі тролейбуси та автобуси досить старі та потребують заміни. Тому досить часто різні міста купують або приймають в дар вживані європейські тролейбуси. Проте хмельницьке комунальне підприємство “Електротранс” скасувало електронні торги із закупівлі чотирьох тролейбусів з автономним ходом. Таке рішення 26 травня ухвалив тендерний комітет комунального підприємства. Повинні були купити 4 нові тролейбуси, які порадували б жителів міста, проте цього не відбудеться.

Як виявилось, що є кошти на купівлю тролейбусів без автономного ходу, а з ним тролейбуси місту непотрібні. А коли зроблять купівлю хоч якихось тролейбусів, невідомо.

Також у Хмельницькому є досить високі вимоги до тролейбусів, вони повинні їхати не менше 15 кілометрів з автономним ходом, а також повинні мати пандуси. Це ускладнює задачу. Адже такі тролейбуси знайти досить важко, та коштують вони більше, ніж звичайні, а на це місто не має грошей. Тому потрібно або понижувати вимоги, або шукати ще гроші. Тому влада міста поки не купує тролейбуси. А жителі та гості міста все чекають на цю подію. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити