Судять тернопільських хабарників

PDF Друк
Вівторок, 30 травня 2017, 11:38

На жаль, в країні все ще залишились люди, які бажають заробити незаконним шляхом. А всі, хто мають владу та вплив, мають можливість брати хабарі. Проте поліція слідкує за цим, також допомагають і постраждалі. І час від часу ловлять хабарників та карають. Днями в Хмельницькому міськрайонному суді відбулося чергове судове засідання, на якому судді вирішували питання щодо хабара на суму близько 12 тисяч доларів для чотирьох тернопільських прокурорів та адвоката.

На місці події зловили цих чоловіків, які повинні були взяти гроші в обмін на свої послуги. Проте на суді чомусь точного рішення ще не прийняли та ще вирішують, що робити.

В кінці лютого 2016 року детективи Антикорупційного бюро спільно зі співробітниками СБУ та Національної поліції провели спецоперацію під час якої було здійснено близько 40 обшуків. Люди працюють, щоб знайти хабарників, та їх знаходять, адже від кількості вже покараних чомусь не страшно.

За результатами цієї операції було порушено кримінальне провадження щодо трьох посадовців прокуратури за фактом вимагання хабара. Вимагали тернопільці, проте всі ці дії відбувались у Хмельницькому, тому справу розглядають саме тут.

  

Додати коментар

Захисний код
Оновити