Доля аеропорту в Хмельницькому

PDF Друк
Четвер, 01 червня 2017, 16:05

В Хмельницьку давно ще обговорювали аеропорт. В ньому немає всіх комфортних умов, відвідувачів також небагато. Проте все ж це потрібна частина міста, тому потрібно щось робити, щоб не втратити її. Нещодавно прийняли рішення, що аеропорту більше не буде, проте зараз вже вирішили не залишати місто без такого задоволення.

Влада Хмельницького зараз робить все можливе, щоб відновити роботу аеропорту. Вони обіцяють, що проаналізують всю ситуацію, зберуться з думками та відновлять аеропорт, який приноситиме радість та користь туристам та місцевим. Останньою пропозицією стосовно долі комунального закладу стала депутатська ініціатива стосовно включення аеропорту до регіональної програми підвищення енергоефективності Хмельницької області на 2017 – 2021 роки. Це повинно було б привернути увагу до нього.

На наступному засіданні вирішили обговорити заздалегідь підготовлені результати огляду всієї техніки, комунікацій, водопостачання аеропорту. Також прийдуть заціплені гості з Китаю та будуть інвестувати в цей аеропорт. Тому можливо скоро з допомогою китайців аеропорт буде знову працювати, буде комфортним та приємним для жителів міста.

  

Коментарі 

 
0 #2 Грамарнаці 06.06.2017 22:43
Перше речення просто божественне. Передайте особисту подяку журналісту!
Цитувати
 
 
+1 #1 Мотя 01.06.2017 17:22
а де таке місто Хмельницьк знаходиться?
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити