Тлумачний словник простих слів

PDF Друк
Понеділок, 05 червня 2017, 18:54

У Хмельницькому чоловік вирішив видати свою книгу, та вона не звичайна, не роман чи пригоди, а тлумачний словник. Тут можна буде знайти прості слова, які часто люди не знають. Вийшов цей «Словник простих слів» за допомогою Віктора Вікарчука, який власним коштом зробив книгу. Уже надруковано 3 тисячі примірників, однак видавець каже, що буде більше. Він наповнив свій словник душею та смаком, цікавими словами, які допоможуть в повноті передати думки.

Як пояснив Віктор Вікарчук, «Словник простих слів» є унікальним довідником, тут є близько 300 слів, які допоможуть людям чітко та лаконічно передати свої думки. Книга розрахована на всіх, хто користується українською мовою, доступна для читання. Навіть школярі зможуть з легкістю опанувати матеріал. Підприємець запевняє, що досягнути порозуміння під час спілкування можна, лише якщо мовлення просте і зрозуміле іншій людині.

Сам чоловік не філолог, проте хоче, щоб мова стала простою та доступною, щоб люди розуміли один одного, щоб не було двозначності та непорозумінь. Видавець планує розповсюдити книгу по бібліотеках міста, щоб всі могли читати з задоволенням та дізнаватись щось нове. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити