Терористці збільшили термін покарання

PDF Друк
Вівторок, 06 червня 2017, 14:36

6 квітня жінка знаходилась в Одесі, там готувала терористичний акт, причини такої задумки невідомі. Сама вона з Хмельницького, проте планувала саме в Одесі здійснити свій задум. Але їй це не вдалось, адже її перехопила поліція. Одразу затримали жінку та ніхто не встиг постраждати. Хмельничанці Надії Березюк, обвинуваченій в державній зраді та у підготовці теракту, продовжили термін тримання під вартою ще на два місяці. Таке рішення ухвалив Хмельницький міськрайонний суд. Тепер вона буде ще довше сидіти за гратами.

У терористки знайшли та конфіскували вибуховий пристрій, який вона планувала використати в місті. Вона не розкриває своїх планів та людей, які причетні до цього, проте поліція працює та здобуде цю інформацію. Згодом затримають всіх причетних, всіх, хто виготовив вибухівку, допоміг жінці. А поки вона одна несе відповідальність за всіх.

Такі дії протизаконні, всі, хто займаються таким будуть затримані та покарані, адже заподіяння шкоди іншим людям це злочин. Тим більше в цьому випадку мали постраждати десятки людей. Жінку судять по 6 статтям. Вона сильно порушила закони України й повинна відповідати за свої дії. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити