«Агро Паті-2015» - це захід на який має відвідати кожен хмельничанин

PDF Друк
Вівторок, 13 жовтня 2015, 19:28

Цими вихідними в Хмельницькому відбудеться захід під назвою - «Агро Паті-2015».

В рамках цієї програми відбудеться ярмарок, на якому подільські аграрії буду виставляти на продаж продукцію власного виробництва, при чому за ціною виробника. Всі відвідувачі «Агро Паті-2015» матимуть можливість не тільки придбати продукти за нижчою ціною, суть заходу в тому, щоб поширювати екологічну культуру, тому всі представлені на ярмарку товари будуть екологічно чистими.

Цікавим буде цей захід не тільки для споживачів продукції, а й для колег самих виробників, адже на ярмарку буде представлена найновіша агротехніка.

«Зелене свято», яке повинно відбутись вже цієї суботи,буде цікавим для всіх хмельничан та гостей міста, адже в організатори передбачили насичену культурну програму. Захід відвідає  Василь Вірастюк, гурт Mad Heads XL, Love Ukraine та Мотор’ролла. Однією із найочікуваніших подій заходу стане лазерно-світлове шоу: «Хмельниччина – зелене серце України».

Отож,17 жовтня на площі Незалежності у м. Хмельницьку відбуватиметься свято, яке даруватиме тільки позитивні емоції, а всі кошти, які будуть зібрані за час дійства будуть перераховані сім’ям ветеранів АТО. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити