Купальний сезон

PDF Друк
Середа, 14 червня 2017, 12:54

У четвер, 1 червня, в Хмельницькому, стартував купальний сезон. Він триватиме до 1 вересня цього року. Люди зраділи цьому, адже багато хто любить відпочивати біля річки. Це хороший спосіб відпочинку та проведення часу. Міська рада зазначила, відповідно до рішення виконавчого комітету визначено, що міський пляж на лівому березі річки Південний Буг є організованим місцем для комфортного та безпечного відпочинку місцевих мешканців улітку. Проте все одно потрібно бути обережним та обачним, щоб не постраждати.

Зокрема, керівник ТОВ «Браво», який орендує територію пляжу, повинен створити усі необхідні умови для безпечного дозвілля місцевих мешканців. Крім того, він повинен укласти договір з аварійно-рятувальною службою на водних об'єктах. Також потрібно повісити таблички, що купання заборонене, проте на пляжі можна відпочивати. Також будуть встановлені таблички, що паркуватись та вигулювати собак заборонено, а також техніка безпеки.

Управління з питань екології та контролю за благоустроєм міста повідомляє, що за інформацією Хмельницького обласного лабораторного центру МОЗ України на момент відкриття купального сезону стан водойми відповідає санітарним вимогам. Тому купання у річці Південний Буг не становить небезпеки для населення. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити