Державна зрада у Хмельницькому

PDF Друк
Субота, 17 червня 2017, 17:55

В теперішній ситуації, коли в країні війна, то кожен повинен бути патріотом. Та й без такого стану все одно кожен повинен бути вірним державі. Проте не всі дотримуються цього. Хмельницький міськрайонний суд засудив військовослужбовця за скоєння державної зради до 12 років ув'язнення.

Таким чином, суд підтримав позицію військової прокуратури. Додамо, що суд вже розглядав це кримінальне провадження раніше. Тоді майора засудили до 11 років позбавлення волі. Однак вирок досі не набрав законної сили через виникнення певних процесуальних обставин. Тому відбулося ще одне судове засідання. Чоловік навмисно передав російським спецслужбам інформацію, яка стосувалась важливих дій з українського боку. Через зраду чоловіка операція провалилась.

Також відомо, що зловмисник під час виконання спеціального польоту відмовився виконувати наказ штурмана екіпажу. Чоловік не скерував літак по запланованому маршруту. Він хотів приземлитись в Росії, проте це не зовсім вдалось. Тоді його затримали та зараз його позбавили свободи та військового звання. Тепер чоловікові дадуть 12 років на роздуми про те, яку сторону він обирає. Після такої зради він вже не зможе працювати на своїй роботі, а також навряд чи знайде нову. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити