Місто хабарників

PDF Друк
Вівторок, 20 червня 2017, 15:42

За результатами опитування, люди визначили, що в Хмельницькому найбільше беруть та дають хабарі. Хмельницький міський голова Олександр Симчишин пояснив, чому мешканці назвали Хмельницький одним з найкорумпованшіх міст України. Він переконаний, що під час опитування мешканці оцінювали роботу не лише мерії чи міської ради. Він запевняє, що люди давали загальну оцінку. Сам мер каже, що не брав ніколи хабарі, проте дізнатись про це точно поки не можна.

Також з таким званням ходить і Ужгород. Тут теж багато хабарників, яких потрібно ловити та карати. На третьому місці, згідно з індексом частоти корупційних випадків, – Харків. А найнижчий його рівень – у Миколаєві. За критерієм розвитку міста Хмельницький посів 4 сходинку. За рівнем задоволенням міською владою та мером Хмельницький зайняв 8 місце.

Люди вважають, що хабарі не дають та не ставлять нікого в положення, де потрібно вирішувати проблему грошима. Проте ті, хто мають вищу посаду, змушують та вимагають цього, тому доводиться. Багато людей самі стикались з цим та бачили на власні очі хабарництво. Проте не завжди реагували вчасно, щоб звернутись до поліції, до того ж бояться, що згодом їм зіпсують життя через помсту. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити