Нова дорога через Хмельницький

PDF Друк
Четвер, 22 червня 2017, 19:35

Всі знають, що в Україні з дорогами не дуже склалось, проте влада намагається щодня вирішити це питання. Тепер зробили ще один крок на зустріч. Влада виділила велику суму коштів на дорогу, яка проходитиме через Хмельницький.

Віце-прем’єр написав у соціальній мережі, що згідно зі змінами у бюджеті на 2017 рік, на будівництво автомагістралі, що з’єднуватиме Львів, Тернопіль, Хмельницький, Вінницю, Умань, Одесу та Миколаїв виділили 800 млн. грн. Кістіон зауважив, що спорудження дороги — це дуже важливий проект, який несе стратегічне значення для країни, адже автомагістраль вестиме до портів України. Таким чином можна буде перевозити різні речі цією дорогою, яка з’єднуватиме багато міст. Також приємно, що й Хмельницький стане її частиною.

Хоч прем’єр-міністр обіцяв 2 мільйони гривень на цю дорогу, проте зараз він каже, що гроші повинні поступити двома частинами. Отже, всі вже чекають, коли побудують нову дорогу, яка повинна бути побудована за новими стандартами, повинна мати рівний та якісний асфальт, який простоїть десятки років. Люди сподіваються, що обіцянки будуть виконані та всі залишаться задоволені. Адже доріг справді не вистачає, варто будувати нові. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити