«Фантом» повернувся до Хмельницького

PDF Друк
Середа, 28 червня 2017, 15:30

Сьогодні на території України неспокійно, на Схід їдуть чоловіки, щоб захистити свою державу. Вони там борються кожен день за незалежність та цілісність території. Проте не всі з чоловіків повертаються живими. Хмельниччина зустріла на мирній землі бійців спецпідрозділу «Фантом».

Вони протягом чотирьох місяців несли службу контрольних пунктах перетину лінії розмежування між Україною та тимчасово окупованими територіями у Луганській області. Там вони працювали кожного дня, ризикували життям.

На рахунку спецпризначенців тонни зупинених контрабандних вантажів, наркотиків, зброї, боєприпасів та тіньової готівки. Це зберегло багато життів, запобігло багатьом проблемам. Тому ці чоловіки заслужити пошани та визнання, адже вони справді зробили багато корисного та потрібного.

Всі люди та влада міста принесла велику подяку чоловікам за захист, за хороші справи, які зробили чоловіки, за відвагу та мужність, за силу та знання. Вони справді в багатьох випадках допомогли, тому варті поваги.

Загалом, з квітня 2015 року на сході країни у складі спеціального підрозділу ДФС "Фантом" несли службу понад два десятки кращих міліціонерів-податківців Хмельниччини, з яких ще шестеро й на сьогодні знаходяться у зоні АТО. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити