Хмельницький поповняє бюджет

PDF Друк
П'ятниця, 30 червня 2017, 08:45

У Хмельницькому планують внести зміни до бюджету міста Хмельницького на 2017 рік, повідомляють на сайті міської ради. Завдяки перевиконанню власних доходів, трансферам з державного та обласного бюджету і вільним лишкам на сьогодні є загалом 211,8 млн грн, які будуть перерозподілені на розвиток важливих сфер життя міста. Це хороша новина для багатьох людей, адже можна буде здійснити давні плани та мрії.

102,1 млн гривень піде на житлово-комунальну сферу, зокрема, на ремонт доріг. Головний акцент буде зроблено саме на капітальному ремонті. Не залишать поза увагою освіту, охорону здоров’я, спорт і мистецтво.

Багато людей чекали цього, чекали, коли нарешті з'являться гроші в бюджеті, щоб поремонтувати дороги, які вже кричать своїм виглядом просять про допомогу. Тепер нарешті грошима кожного хмельничанина можна буде зробити це.

Перевиконання власних доходів бюджету міста від початку року становить 166, 2 млн грн – ці кошти отримує місто завдяки тому, що добре працює бізнес та активно сплачує податки. Так каже влада. Тому можна пишатись тим, що буде зроблено за ці кошти, адже це хороший знак того, що тут живуть чесні люди, які платять податки та підтримують місто. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити