Пограбували пенсіонерку

PDF Друк
П'ятниця, 30 червня 2017, 14:15

Є люди, на жаль, які переступають закон, щоб самим збагатитись та знайти гроші для своїх потреб та бажань. І коли одного разу спробують, то вже далі важко зупинитись. Тому злодіїв дуже важко виправити. Найгірше те, що від рук таких людей страждають інші, невинні люди залишаються без нічого. Так на Дунаєвеччині від рук злодіїв постраждала 67-річна жінка. Вона все своє життя збирала гроші, щоб допомогти дітям, щоб організувати собі похорон, коли доведеться. Проте всі її збереження одного дня просто вкрали.

В селі Стара Гута Хмельницької області невстановлена особа, шляхом вільного доступу, з домогосподарства 67-річної місцевої жительки викрала 1850 доларів США та 16 000 гривень. Це велика сума, яку жінка тримала у себе вдома. Вона і не могла подумати, що в рідному селі знайдеться грабіжник, який проникне до неї в будинок, адже ніхто не знав, про її збереження, як вона каже.

Зараз залишається лише сподіватись на поліцію, можливо, вони допоможуть знайти грабіжника та повернути гроші. Адже це велика сума, яка цінна для бабусі. Більше вона вже не зможе скласти грошей з малої пенсії. Тому якщо гроші не знайдуть, то доведеться залишитись без копійки за душею. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити