Покращення міста Хмельницького

PDF Друк
Вівторок, 04 липня 2017, 11:36

Кожного дня влада хоче покращити життя людям, тепер Хмельницький стане комфортним містом, з якісними дорогами, зручною інфраструктурою та великою кількістю зелених зон. Для цього на галузь житлово-комунального господарства з міського бюджету планують виділити 112 мільйонів гривень. Влада виділяє ці досить великі кошти, щоб зробити давно заплановані та омріяні речі, до яких також відносяться і розумні зупинки.

Планують також завершити ремонт доріг, там де це потрібно, на поточний та капітальний ремонт автомагістралей буде виділено ще понад 40 мільйонів гривень з міського бюджету, щоб завершити усі необхідні роботи на запланованих об'єктах. Також великі гроші виділять на ремонт мосту, який знаходиться в майже аварійному стані. До того ж в місті організують 4 розумні зупинки, на яких буде великий екран з усією довідковою інформацією.

Також буде спрямовано кошти на ремонт об'єктів благоустрою. Зокрема, буде виділено 800 тисяч гривень для того, щоб завершити реконструкцію привокзальної площі. Також зроблять і вело доріжки в багатьох місцях. Це зробить життя місцевих комфортнішим та приємнішим. Тож люди дякують за таке рішення та чекають втілень. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити