Поліцейський стріляв в людину

PDF Друк
Понеділок, 17 липня 2017, 13:44

В Хмельницькому сталась незрозуміла для багатьох історія. Поліцейський проявив неабияку жорстокість до людини. Проте після цього хотів ще повернутись на роботу, але звільнений інспектор роти №3 батальйону Управління патрульної поліції у Хмельницькому Ярослав Болюх програв суд із поновлення в органах поліції. Затримували ще в грудні хворого, який намагався втекти з психічної лікарні. Тоді поліцейський кричав, щоб чоловік зупинився та викинув заборонену річ, та коли той не послухав, то поліцейський почав стріляти. Він стріляв по ногах та нижній частині тіла. Поліцейський вистрілив 10 раз.

Згідно з висновком службового розслідування, позивач під час затримання психічнохворого допустив порушення вимог. Він міг не стріляти взагалі, а можна було затримати хворого без застосування зброї. До того ж поліцейський випустив багато куль, що теж є жорстоким вчинком. Також там був асфальт, від якого кулі могли відбитись і полетіти й в інших людей поруч.

Крім цього, був з’ясований цікавий факт. Медична бригада, яка надавала допомогу потерпілим від дій психічнохворого, відмовилась оглядати самого правопорушника після затримання. Тож хворий був також винен. 

Коментарі 

 
0 #1 Василь 17.07.2017 15:43
Який ....... писав оце? де мізги діли наші журналісти?
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити