Гральний бізнес Хмельницького

PDF Друк
Середа, 19 липня 2017, 08:29

Одним людям завжди сумно, нудно, потрібен адреналін та емоції, і тут же знаходяться такі, які готові в цьому допомогти та попутно заробити грошей. Це досить стандартна схема. Тому в Україні процвітає гральний бізнес, хоч законом він заборонений. Але людей це не зупиняє, вони готові відкривати нові заклади та заробляти. А тим часом працює поліція, шукає такі місця та закриває. Так сталось і в Хмельницькому. Гральні заклади маскувалися під вивісками спортивних лотерей. Наразі викрито 4 підпільних зали в різних містах області. Робота по виявленню закладів, що входили до мережі, триває. До складу злочинної групи входило п’ятеро чоловіків, які впродовж 2016-2017 років налагодили в області діяльність підпільних гральних закладів, які працювали під вивісками спортивних лотерей.

Тепер поліцейські викрили 4 таких заклади, там знайшла автомати, бухгалтерію, гроші, комп'ютери зі спеціальними програмами. Все це вилучили.

Наразі слідчі дії тривають, поліцейські працюють та аналізують бухгалтерію, щоб знайти й інші клуби, але поки це не вдається. Проте зовсім скоро всі гральні заклади будуть виявлені та зачинені, а організаторів чекає покарання.

  

Додати коментар

Захисний код
Оновити