Звільнили водія автобуса

PDF Друк
Вівторок, 25 липня 2017, 16:43

Дуже часто буває така ситуація, що водії автобусів не хочуть впускати пільговиків, адже це зменшує їх заробіток. Проте незалежно від власного бажання водії повинні брати їх. І добре, що є люди, які вказують на таких водіїв, які не цінують тих людей, кому дійсно заслужено дали пільгу. У Хмельницькому звільнили водія, котрий відмовив у пільговому проїзді,

На порушення, яке набуло розголосу, також відреагувала служба, склавши адмінпротокол. Екс-водієві маршрутки №30 доведеться сплатити штраф від восьми до 10 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Тоді він хотів заробити зайві 4 гривні, а тепер поверне в рази більше, до того ж з такою репутацією йому буде тепер важко знайти роботу.

Як зазначають в управлінні Укртрансбезпеки, у випадках відмови в перевезенні пільговики мають право написати скаргу. Тоді інспектори зможуть швидше знайти порушника. Водій прославився на весь інтернет, адже відмовив бійцю АТО, до того ж образив його злим словом. Тепер він поплатиться за кожне своє слово, за кожен раз, коли він відмовляв пільговикам, а вони просто не писали скаргу. А цей не побоявся та написав. Тепер порушник буде відповідати за свої дії, адже він порушив закон. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити