14 місце в рейтингу прозорості

PDF Друк
Четвер, 27 липня 2017, 16:45

Кожне місто хоче, щоб жителі довіряли владі, щоб все було чесно та прозоро. Для цього роблять все можливе, проте не завжди виходить так, як хочеться, тому Хмельницький посів 14 місце у рейтингу прозорості. Місто набрало лише 41 бал зі 100 можливих. Знайти інформацію про житлову політику та комунальне майно на офіційних ресурсах міської ради важко. Такі результати не сподобались нікому.
Українське представництво глобального руху Transparency International спільно з Інститутом Політичної Освіти склало рейтинг прозорості українських міст. Населені пункти розглядали за 91 показником у 13 сферах. Це бюджетування,  землекористування, кадрова політика, закупівлі, наявність онлайн-послуг. Всі ці сфери в місті залишають бажати кращого, проте це означає, що є до того йти, є до чого старатись.

Найпрозорішими сферами у Хмельницькому є інформування про роботу місцевих органів влади, доступ та участь і освіта. Ці сфери отримали близько 5 балів. - Звичайно ж, 14 місце у рейтингу серед 100 - це позитивний результат. Проте все одно це не найкращий результат. Якби хоч потрапили в першу десятку, то можна було б гордитись. Однак не варто забувати, що навіть міста - лідери виявилися напівпрозорими, бо їхні результати не перевищують 60 балів зі 100.

  

Додати коментар

Захисний код
Оновити