Жартівники отримають по заслугах

PDF Друк
П'ятниця, 28 липня 2017, 13:07

У Хмельницькому часто бувають жарти, які дуже не подобаються поліції. Невдалі жарти, помсти конкурентів чи справжні вибухівки? За останніх півроку Хмельницький «мінували» вже 4 рази: двічі у квітні та стільки ж – у липні. Під прицілом опинялися і звичайна квартира, і газетний кіоск, елітний ресторан та, навіть, відділок поліції. Все це не законно, тому жартівники будуть відповідати за свої дії. Одного разу повідомили про замінування прямо на вулиці в кіоску. Туди одразу приїхали спеціалісти, які закрили місцевість, не допускали туди людей, а також почали все перевіряти, але нічого не знайшли. Виклик не підтвердився.

З’ясувалося, що подзвонили  з таксофона, який знаходиться поряд цього кіоску, звідти вилучили сліди долонь. До кіоску підходили 5 людей молодого віку з певними ознаками алкогольного сп’яніння, які просили газету, яку кінець кінцем не купили й пішли в невідомому напрямку. Після цього пройшло десь півгодини й поступив виклик.  Тому є припущення, що саме ці молодики й здійснили дзвінок.

 

Так само й в інших місцях, де повідомили про замінування. Поліцейські працюють та знаходять жартівників. Їм буде грозити великий штраф або навіть позбавлення волі.

  

Додати коментар

Захисний код
Оновити