Допомога для учасників АТО

PDF Друк
Вівторок, 01 серпня 2017, 16:15

Українці зараз сильно постраждали від агресії Росії. Загинуло багато людей, є й багато тих, хто постраждав не безпосередньо. Хмельницький суд продовжує розглядати справи, які пов’язані з війною Росії проти України. Хмельницьким міськрайонним судом Хмельницької області за останні 9 місяців було розглянуто 15 справ, які так чи інакше пов’язані з подіями на сході країни. Суд вирішує справи, щоб хоч якось полегшити долю постраждалим та покарати винних, адже тільки так буде порядок в державі.

Суддями винесено 5 рішень про встановлення факту загибелі при виконанні обов’язку військової служби із захисту Батьківщини внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України за заявами родичів загиблих. Ще відносно п’яти осіб встановлено факти, що поранення вони отримали на території Донецької та Луганської областей України внаслідок збройної агресії Росії проти України. Їм дадуть пільги та вони отримають допомогу від держави за те, що захищали її.

Також допомагають і переселенцям, які не мають, де жити, що їсти. Вони отримують певну допомогу від держави. Суди працюють і над цими справами. Всім намагаються допомогти, щоб все було добре та всі отримали по справедливості.

  

Додати коментар

Захисний код
Оновити