Конкурс в Хмельницькому

PDF Друк
П'ятниця, 04 серпня 2017, 14:39

Кожного дня влада намагається зробити українські міста кращими, якіснішими, красивішими та приємнішими. Сьогодні, 3 серпня, в Хмельницькому стартував всеукраїнський відкритий архітектурний конкурс на оновлення громадського простору на Майдані Незалежності. Це хороша ідея, адже дизайнери можуть бачити це по-своєму, а жителі – по-іншому. Тому варто подивитись на всі роботи, щоб визначитись.

На ці роботи будуть дивитись всі, тож варто зробити щось неймовірно красиве. Конкурс проводиться за підтримки Хмельницької обласної організації національної спілки архітекторів України. Нагороди будуть досить значними, тому потрібно одразу налаштуватись: за третє місце дадуть 10 тисяч гривень, за друге – 25, за перше – 50! Тому це достойний приз, щоб позмагатись.

Учасники можуть зареєструватися до 8 вересня. Кінцевим терміном подання робіт на конкурс визначено 14.11.2017 р., 18:00. 29 листопада відбудеться оголошення результатів конкурсу. Для того, щоб зареєструватися, учасники повинні звернутися за адресою: м. Хмельницький, вул. Проскурівська, 1, каб. 201. Також можна надіслати електронний лист на адресу:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду . Або зателефонувати за номером: тел./факс +38 (0382) 65-64-62. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити