В Хмельницькому будуть продавати скраплений газ

PDF Друк
Четвер, 15 жовтня 2015, 09:31

В Хмельницькому будуть продавати скраплений газЯк відомо питання продажу скрапленого газу в регіоні досить часто піднімалось протягом останнього півріччя, так як на подільський ринок зупинились продажі цього енергоносія.

Однак внаслідок востаннє проведеного в місті Києві аукціону було придбано 210 тонн скрапленого газу. Закуплю проводив ПАТ «Хмельницькгаз», як відомо, це єдине підприємство в Хмельницькій області, яке закуповує цей енергоресурс, так як має можливості для його зберігання.

Необхідність подолян закуповувати скраплений газ полягає в тому, що в регіоні є райони з малогазифікованою місцевістю, тому жителі таких селищ повинні використовувати цей спосіб опалення помешкань.

Але звичайно, нова закупівля скрапленого газу є дорожчою за попередню. Тому вартість балона, об’ємом якого становить 50 л становитиме - 271 грн, що є в 2,5 разів дорожче, ніж це було в минулому періоді.

На разі ПАТ «Хмельницькгаз» забезпечена на жовтень місяць. Продавати даний енергоресурс розпочнуть вже завтра, 15 жовтня. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити