Жорстоке вбивство

PDF Друк
Вівторок, 08 серпня 2017, 17:05

Люди не стримують свої емоції, тому так багато є злочинів. От і двоє хлопців не могли стримати злості й бажання збагатитись та жорстоко вбили чоловіка. Хмельницькі поліцейські розкрили резонансне вбивство 38-річного чоловіка, тіло якого знайшли у Чемеровецькому районі. Злочинцями виявилися двоє молодих хлопців. Довго працювали над цією справою, але не дарма, адже винних все ж знайшли та вони понесуть покарання. Молодим хлопцям, одному з яких 19 років, а іншому – 20, загрожує довічне ув'язнення за вбивство. І правильно, адже вони сильно познущались з чоловіка.

Жахлива подія трапилася весною, в селі Юрківці Чемеровецького району. У вівторок, 14 березня, місцеві мешканці побачили неподалік дитячого садочка тіло чоловіка. На ньому були видимі ознаки насильства. Одразу подзвонили до поліції, де і почали розслідування. Також вияснили, що хлопці вкрали автомобіль.

Отже, слідчі встановили, що в ніч з 13 на 14 березня, двоє мешканців Городоцького району попросили хмельничанина підвезти їх у село. Але перед тим вони домовилися між собою, що нападуть на чоловіка і заберуть у нього цінності. Також відомо, що чоловіки вживали того дня алкогольні напої. Коли вони приїхали у населений пункт, то вбили хмельничанина, забрали в нього гроші, а тіло відвезли майже за 30 кілометрів. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити