Годинник у Хмельницькому

PDF Друк
П'ятниця, 25 серпня 2017, 11:41

У Хмельницькому всі вже звикли до того, що звучить годинник у вигляді мелодії, проте на День Незалежності її замінили на дещо нове. Годинник на вежі кінотеатру "Планета" у День Незалежності України зазвучав по-новому.

Хмельничани, хто о 12:00 проходив повз кінотеатр "Планета", були здивовані тим, що не почули бій курантів та мелодії "Плоскирів-Проскурів-Хмельницький" у звичайному виконанні. Натомість, неофіційна мелодія міста пролунала у нестандартний спосіб. На балкон колишньої каланчі вийшов студент Хмельницького музичного училища Ілля Шевчук, який зіграв дві композиції, одна з яких "Плоскирів-Проскурів-Хмельницький".

Всі присутні отримали приємні враження та емоції, насолодились мелодією та продовжили свої справи. Жителі кажуть, що було б дуже гарно, якби щодня туди виходила людина, яка грала б цю пісню, адже це хороша ідея та радісна мить, тож можна організувати таке, щоб містяни щодня милувались та захоплювались таким виконанням. Адже всім сподобалось та можна сказати, що людей надихає ця мелодія любити місто. Вони розповідають, що коли їздять в інші міста, то бачили, що є людина, яка відповідає за це. Хотілось би, щоб і тут це можна було б почути частіше. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити