Годинник у Хмельницькому

PDF Друк
П'ятниця, 25 серпня 2017, 11:41

У Хмельницькому всі вже звикли до того, що звучить годинник у вигляді мелодії, проте на День Незалежності її замінили на дещо нове. Годинник на вежі кінотеатру "Планета" у День Незалежності України зазвучав по-новому.

Хмельничани, хто о 12:00 проходив повз кінотеатр "Планета", були здивовані тим, що не почули бій курантів та мелодії "Плоскирів-Проскурів-Хмельницький" у звичайному виконанні. Натомість, неофіційна мелодія міста пролунала у нестандартний спосіб. На балкон колишньої каланчі вийшов студент Хмельницького музичного училища Ілля Шевчук, який зіграв дві композиції, одна з яких "Плоскирів-Проскурів-Хмельницький".

Всі присутні отримали приємні враження та емоції, насолодились мелодією та продовжили свої справи. Жителі кажуть, що було б дуже гарно, якби щодня туди виходила людина, яка грала б цю пісню, адже це хороша ідея та радісна мить, тож можна організувати таке, щоб містяни щодня милувались та захоплювались таким виконанням. Адже всім сподобалось та можна сказати, що людей надихає ця мелодія любити місто. Вони розповідають, що коли їздять в інші міста, то бачили, що є людина, яка відповідає за це. Хотілось би, щоб і тут це можна було б почути частіше. 

Коментарі 

 
0 #1 Neooitalm 12.10.2019 03:40
Здесь вы можете заказать копию любого сайта под ключ, недорого и качественно, при этом не тратя свое время на различные программы и фриланс-сервисы.

Клонированию подлежат сайты как на конструкторах, так и на движках:
- Tilda (Тильда)
- Wix (Викс)
- Joomla (Джумла)
- Wordpress (Вордпресс)
- Bitrix (Битрикс)
и т.д.
телефон 8-996-725-20-75 звоните пишите viber watsapp
Копируются не только одностраничные сайты на подобии Landing Page, но и многостраничные . Создается полная копия сайта и настраиваются формы для отправки заявок и сообщений. Кроме того, подключается админка (админ панель), позволяющая редактировать код сайта, изменять текст, загружать изображения и документы.

Здесь вы получите весь комплекс услуг по копированию, разработке и продвижению сайта в Яндексе и Google.

Хотите узнать сколько стоит сделать копию сайта?
напишите нам
8-996-725-20-75 звоните пишите viber watsapp
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити