Незаконне виготовлення алкоголю

PDF Друк
Четвер, 31 серпня 2017, 12:40

Кожен шукає способи, як збагатитись та здобути гроші, проте хтось робить це незаконно. Проте поліція працює над цим та викриває. На Хмельниччині правоохоронці викрили підпільне виробництво підроблених спиртних напоїв. Зловмисники продавали алкогольний фальсифікат через поштові відділення. Троє чоловіків вирішили додатково заробити, проте в них це виходило до одного моменту. Тепер же поліцейські знайшли їх та затримали.

Як розповів начальник відділу прокуратури області Олег Львовський, зловмисники знайшли у Кам'янці-Подільському склад і в ньому облаштували цех. Тут вони встановили обладнання для виготовлення алкоголю. Чоловіки налагодили незаконний бізнес по всій території України. Зловмисники використовували невідому та неякісну сировину і видавали її за горілку та коньяк відомих виробників. Такий алкоголь міг нанести непоправну шкоду, проте, на щастя, поки нічого не чути.

Зловмисники ретельно використовували методи конспірації, щоб приховати свою незаконну діяльність. Однак це не допомогло їм уникнути відповідальності за свої дії. Чоловіків затримали у порядку ст. 208  Кримінального процесуального кодексу України. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити