Шлюб за добу

PDF Друк
Четвер, 05 жовтня 2017, 13:04

Багато людей приходять до моменту, коли знаходять свою половинку та узаконюють відносини з нею. Зараз це зробити досить легко та швидко, що казати, зареєструвати шлюб займає близько 3-5 хвилин. Хмельницький також потрапив до переліку міст, в яких реєструють шлюб у короткий термін.

Громадяни могли зареєструвати шлюб протягом 24 годин. Минулого тижня було розширено перелік міст, в яких закохані можуть одружитися у швидкий термін. Невдовзі шлюб за 24 години будуть реєструвати і в Хмельницькому. Таким чином, молодята будуть самостійно вирішувати, коли вони бажають одружитися, а не чекати на цю визначну подію цілий місяць. Спеціалісти будуть перевіряти особисті дані майбутніх наречених, це дуже важливо, чи не перебувають вони наразі у шлюбі. Потім через добу закохані пари зможуть обмінятися обручками та вже офіційно стати чоловіком та дружиною. Це дуже зручно для багатьох людей, адже хочеться зробити це в потрібний час, а не в той, який буде вільний.

Проект «Шлюб за добу» спрямований на те, щоб поступово втілити сучасні європейські стандарти щодо реєстрації актів цивільного стану. Відомо, що 5630 пар одружилися за добу в рамках проекту. Тому це зараз дуже популярно. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити