Яким буде Поділля через 100 років?

PDF Друк
Субота, 17 жовтня 2015, 13:32

У Кам’янці-Подільському письменник Олег Шинкаренко презентував роман «Кагарлик», в якому описані події, які мають відбутися в Україні протягом наступних 100 років.

Презентація книги запорізького письменника в Кам’янці-Подільському відбувалась в межах ювілейної, 50-ї літературної зустрічі, яку щорічно влаштовує творчого об’єднання «Фенікс».

Роман «Кагарлик» Олег Шинкаренко почав писати ще два роки тому. Як не дивно автором ще тоді була описана «війна з Росією», хоча події ще не відбувались. Тому в книзі описані саме 100 років після війни з Росією. Митець має чималий досвід в літературній справі.

Спочатку роман не мав цілі стати книгою, а швидше мультимедійний проект, але пізніше автор переглянув свою думку і написав повноцінну книгу.

Книга «Кагарлик» - є цікавою та незвичайною книгою, приміром кожний епізод в романі містить по 100 слів. Столицею в ньому є не звичне для нас місто Київ, а Кагарлик!

Як стверджує сам Олег Шинкаренко, « Кагарлик» - це певна історія жахів, але жахів які є та можуть  стати реальністю, ось тільки народ ще не помічає цього. 

Коментарі 

 
0 #1 Mirta 14.08.2016 07:00
Hey! Would you mind if I share your blog with my twitter group?

There's a lot of folks that I think would really
enjoy your content. Please let me know. Thanks

Also visit my web blog synthetic urine (Sophie: http://wiki.minorityproject.de/index.php?title=The_Upward_Spiral_To_Weight_Loss_And_Health)
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити