Фестиваль їжі

PDF Друк
Четвер, 12 жовтня 2017, 12:40

Які б часи не були, а їжа завжди всім потрібна. У суботу, 14 жовтня, в сквері ім. Т. Шевченка, відбудеться традиційний фестиваль вуличної їжі «Проскурівські смаколики». Місцеві ресторани та кав'ярні будуть пропонувати хмельничанам свої страви та напої. Це дуже популярна подія, яку чекають люди, адже спробувати щось нове та цікаве завжди хочеться, тому можна отримати нові враження та емоції, які пропонують заклади.

Українські страви завжди багаті на гармонійні поєднання смаків, це приємно та можна відчути справжню смакову насолоду. Холодець, борщ, плов, голубці, фаршировані овочі та багато інших смачних страв можна буде спробувати на фестивалі «Проскурівські смаколики». Тут різні заклади міста представлятимуть свої страви, тому фестиваль обіцяє бути цікавим та смачним. Також багато відвідувачів будуть дегустувати щось нове.

Фестиваль вуличної їжі розпочнеться у суботу, об 11:00. Цього разу темою фестивалю буде подільське весілля. Тому в рамках фестивалю відбудеться конкурс коровайниць із різних куточків нашої області. Короваї заведено пекти на весілля в Україні. Ця традиція зараз часто упускається, проте все ж варто її пам’ятати та організовувати. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити