Перемога фотографа в Грузії

PDF Друк
Вівторок, 24 жовтня 2017, 13:19

Багато людей охоче займаються творчістю, проте не всі вони отримують визнання та популярність. Тому можна привітати та гордитись хмельничанином, який досяг висот у фотографії. Свої фотографії Сергій Зисько надіслав на конкурс «Вікі любить пам’ятники», які з десяти кращих фотографій, які відібрали для публікації, та згодом вони зайняли ІІ місце. Це дуже почесна перемога, адже конкурс міжнародний, там було багато справді достойних робіт, серед яких і визначили українську.

«До Грузії я їздив цього року вперше, а в конкурсах Вікі беру участь з минулого року. Що братиму участь в конкурсі Wiki Loves Monuments 2017 in Georgia я знав ще до поїздки, тому з об’єктами природи, парками, заповідниками й пам’ятками, в тих місцях де мав побувати», – згадує Сергій.

Спочатку він фотографував природу, тут все просто та зрозуміло, а пам’ятки потрібно було ще правильно подати. Він не знаючи мови, фотографував все, що подобалось, а потім розбирався та шукав інформацію. Цей процес був захоплюючим. На конкурс було мало часу, тому опублікував небагато фото, з яких і обрали те, яке принесло друге місце. Також фотограф відзначає, що в Грузії набагато менше учасників. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити