Покращення для підприємців

PDF Друк
Середа, 25 жовтня 2017, 12:35

Підприємців завжди вистачає в кожному місті, проте всі вони жаліються, що важко в Україні з цим. Потрібно багато перешкод пройти, щоб відкрити власну справу. Тож це вирішили змінити. Цього року у Хмельницькому заплановано створити максимально сприятливі умови для ведення підприємницької діяльності. У Хмельницькому спостерігаються позитивні тенденції в розвитку торговельної мережі, закладів ресторанного та бізнесу та сфери розваг, побутового обслуговування тощо. Також у нашому місті розташований один із найбільших речових ринків в Україні. Тому варто гордитись цим та створювати умови для подальшого розвитку.

У Хмельницькому запланували втілити ряд заходів, які сприятимуть покращенню умов для ведення бізнесу. Зокрема, передбачається спростити дозвільні процедури, удосконалити систему адміністративних послуг, втілити прозорий та відкритий механізм передачі в оренду земельних ділянок, приміщень комунальної власності тощо.

У рамках Програми розвитку підприємництва міська влада запровадила ще одну пільгу для місцевих виробників. З місцевого бюджету будуть відшкодовувати відсотки за кредитами на реалізацію інвестиційних проектів. Це дуже корисно та допоможе людям. Тож будемо бачити, як такі зміни повпливають на бізнес. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити