Перевірка на Хмельниччині

PDF Друк
Вівторок, 31 жовтня 2017, 13:54

Відбулася чергова нарада з представниками контролюючих органів щодо результатів роботи мобільних груп у транспортній галузі в Хмельницькій ОДА, за результатами перевірок складені майже шість десятків актів правопорушення. Це досить серйозний показник адже так не повинно бути, всі повинні працювати злагоджено та законно, а тут виявилось, що потрібно ще працювати, щоб так відбувалось.

За інформацією управління Укртрансбезпеки в області працівниками управління у період з 17 по 20 жовтня проведені відпрацювання у Хмельницькому та Кам'янець-Подільському. При цьому складено один протокол на пасажирського перевізника за фактом безпідставної відмови в пільговому перевезенні пасажиру та 28 актів порушення ЗУ "Про автомобільний транспорт". Також порушували правила й автомобілісти.

Окремо під час наради обговорили стан забезпечення дотримання в області прав пільгових категорій пасажирів, зокрема учасників АТО. Адже на цей рахунок багато суперечок, бо ж водії не хочуть безкоштовно возити цих людей, адже заробіток перш за все. Такі порушення відбуваються регулярно, тож будуть шукати, як це виправити. Будуть штрафувати та звільняти за такі порушення.

  

Додати коментар

Захисний код
Оновити