Побили активіста

PDF Друк
Середа, 01 листопада 2017, 15:00

Хмельницький губернатор відреагував на побиття громадського активіста Сторожука. Нещодавно сталась подія, яка всіх сколихнула, адже це людина, яка бореться за комфорт для всіх людей.  Очільник облдержадміністрації висловив глибоку стурбованість з приводу розправи над "неугодними" активістами у Хмельницькому. Там побили багатьох людей, серед низ був також і важливий чоловік. Очільник області Олександр Корнійчук відреагував на факт побиття "автомайданівця" Артура Сторожука в мережі. Голова ОДА висловив сподівання, що правоохоронці швидко розберуться і знайдуть виконавців замовлення.

Сам же новоспечений керівник хмельницького "Автомайдану" впевнений, що побиття - це реакція на ті факти, які висловили активісти під час прес-конференції. Тому тепер будуть шукати винних та розберуться з цими людьми.

"Хтось з фігурантів закритих кримінальних проваджень які ми озвучили, напевне, вирішив зробити таке попередження. Тут варто звернути увагу не на саме побиття, а на прецедент - значить, ми дійсно когось сильно зачепили, якщо зважився на такий крок", - впевнений Артур Сторожук. Він каже, що варто звернути увагу на його слова та подумати, кого вони могли зачепити. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити