Ремонт мосту на Хмельниччині

PDF Друк
Четвер, 02 листопада 2017, 17:44

Ремонт доріг це слабке місце України. Та вже дуже довго ремонтують міст на Хмельниччині. Найстаріший міст Хмельницького, який знаходиться на Старокостянтинівському шосе, почали капітально ремонтувати влітку. Цей шляхопровід збудували ще у 1944 році. З того часу жодних відновлювальних робіт на мосту не проводилося. Внаслідок цього на тротуарах з'явилися дірки. Тому цього року у міській раді вирішили виділити 12 мільйонів гривень з бюджету, щоб оновити міст. Всі жителі того району та люди, які проїжджають там часто вже чекають завершення ремонту, адже часу пройшло вже багато, а об’їжджати не дуже зручно. Тому потрібно все облаштувати та запустити в роботу міст.

Як розповів начальник управління ЖКГ Василь Новачок, на цьому об'єкті зруйновані тротуари, підпірні опори також поржавіли. До кінця року усі роботи планують завершити. Проте як завжди всі ремонти залишають на зиму, коли холодно та майстрам досить некомфортно працювати. Проте якщо вже так затягнули, то повинні закінчити хоч до 2018.

Наразі на мосту вже розпочалися масштабні ремонтні роботи. Тривають підготовчі роботи під шляхопроводом. Підрядники звільняють пошкоджені балки до арматури, щоб їх відновити. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити