Правоохоронці затримали хабарника

PDF Друк
Четвер, 09 листопада 2017, 17:08

Як багато людей беруть хабарі, вони хочуть заробити все більше й більше, хоч і без цього мають пристойні заробітки. Вчора, 8 листопада у Хмельницькому спіймали місцевого адвоката, який одержав частину неправомірної вигоди в сумі 700 доларів США. Адвокат вимагав хабар за те, що він повпливає на суддю, який принесе перемогу справі.

«Встановлено, що бувши захисником жительки обласного центру, упродовж тривалого часу він ставив вимогу надати йому неправомірну вигоду в розмірі однієї тисячі доларів за здійснення ним впливу на суддів для вирішення питання щодо закриття відносно неї кримінального провадження в суді», - йдеться у повідомленні.

Проте жінка так і не захотіла давати хабар та вирішила покарати хабарника, вона повідомила поліції, які допомогли організувати все так, щоб спіймати його на гарячому. За вказаним фактом слідчим відділом прокуратури області проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення.

Такі випадки не поодинокі в нашій державі, тому варто бути уважними та не вірити в слова тих, хто бажає лише заробітку. Не варто давати зайві гроші, це незаконно та невигідно. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити