Найболючіші проблеми сьогодення Хмельниччини

PDF Друк
Вівторок, 20 жовтня 2015, 18:00

Найболючіші проблеми сьогодення ХмельниччиниВ Україні зазвичай найболючішими є ті проблеми, які стосуються фінансів та українських доріг, саме ці проблеми і є присутніми у Хмельницькій області.

Наразі за підрахунками Державної фіскальної служби у Хмельницькій області, до обласного бюджету не додано понад 212 мільйонів гривень від так званих «гравців тіньового бізнесу».

Така цифра була вирахувана в результаті майже восьми десятків планових та 433 позапланових перевірок суб’єктів господарювання області.

Щоб уникнути сплати податків, учасники «тіньових ігор» використовували різноманітні схеми, зокрема, найпопулярнішу з них схему податкового кредиту. А це саме один із тих методів, який збільшує тіньовий сектор у економіці України.

За час, відколи були виявлені правопорушники, було сплачено вже майже 40 млн. грн. податків.

Наступною проблемою стали хмельницькі дороги, щодо яких уже була надіслана електронна петиція на сайт Глави держави. Зокрема однією із найпроблемніших ділянок є автодороги Васьковичі-Шепетівка, які потребують капітального ремонту. Звичайно, окрім цієї, ремонту потребують і інші ділянки доріг Хмельницької області. 

Коментарі 

 
0 #1 Maxlally 28.01.2021 19:07
www.nvzmk.ru
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити