Вся правда про щеплення

PDF Друк
П'ятниця, 17 листопада 2017, 14:11

Багато батьків останнім часом стали відмовлятись від щеплень, бо бувають різні випадки. Тому в суботу, 18 листопада, об 11:30, в актовій залі Хмельницької міської дитячої поліклініки, яка розташована на вулиці С. Разіна, 1, відбудеться форум «Вся правда про щеплення». Варто прийти та послухати всім, кого цікавить це питання. Варто сказати, що це дуже потрібно, адже це актуальне питання на сьогодні, яке цікавить всіх батьків.

Захід організовують громадська організація «Щасливе материнство», Хмельницька міська рада, Управління охорони здоров'я міської ради та Хмельницька міська дитяча лікарня. Тому можна бути впевненими, що почуєте правдиву інформацію. Буде також багато спеціалістів. Також під час заходу буде озвучено джерела отримання правдивої інформації про щеплення. Тож потрібно добре подумати та прийняти рішення прийти та дізнатись, адже це важливо для кожного, навколо стільки хвороб, варто знати, чи потрібно від них щепитись. Також буде розглянуто сучасних виробників вакцин та головні ризики вакцинації.

Усі, хто прагне відвідати форум, обов'язково повинні зареєструватися. Для цього слід заповнити анкету. Вхід вільний. Довідки за телефоном: 707-103. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити