Відновлення GreenFest

PDF Друк
Субота, 25 листопада 2017, 13:23

Був один фестиваль, який дуже подобався людям, проте через деякий час його не стало, не проводили й  людям це не сподобалось, тому Хмельницький GreenFest отримав підтримку й продовжуватиметься. Це дуже хороша новина для всіх, тому варто сказати, що такі події повинні відбуватись частіше, адже це розвиває суспільство та допомагає весело провести час.

За словами організатора фесту Степана Кушніра, Хмельницький молодіжний клуб розвитку звернувся до мерії з пропозицією виділити на GreenFest 200 тисяч гривень, що дозволить фестивалю продовжити свою історію, а рівень програми суттєво підтягнути. Тепер вони зможуть знову радувати та дивувати людей. Відповідь була позитивна, відтак перейшли до координації програми на 2018 рік та збирають ідеї та пропозиції. Всі охочі можуть надати свої пропозиції та взяти участь в підготовці.

Нагадаємо, цьогоріч на фесті презентували проект молодіжного парку, що має розкинутись на березі Південного Бугу поблизу пляжу. Це дуже подобається молоді та всім жителям міста, адже вони зможуть відпочивати та насолоджуватись подіями. Тоді ж і вели мову про те, що фестиваль не продовжуватиметься. Тож тепер це змінилось та буде знову приємна подія. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити