Пес знайшов наркотики

PDF Друк
Понеділок, 04 грудня 2017, 13:53

Багато людей, особливо молодь, захоплюються наркотиками, та це незаконно в Україні тому варто знати про це, що за зберігання світить хороший строк. Тому поліція шукає таких людей, щоб покарати їх та щоб вони не порушували порядок та не руйнували своє життя. Під час поверхневої перевірки у 21-річного місцевого жителя патрульні виявили речовини, схожі на наркотичні. Допоміг знайти це собака. Він добре обнюхав хлопця та почав гавкати, коли поліцейські попросили показати, що там знаходиться, то не помилились.

Як розповідають у прес-службі патрульної поліції в п'ятницю близько 19:00 під час спільного патрулювання з Нацгвардією, на перехресті вулиць Проскурівська та Пилипчука, службова собака Ніка, натренована на пошук наркотичних речовин, зреагувала на перехожого.

Патрульні запросили чоловіка до приміщення залізничного вокзалу, де провели йому поверхневу перевірку, в ході якої у 21-річного місцевого жителя виявили подрібнену речовину зеленого кольору, схожу на канабіс. Тому навіть якщо ви просто проходите повз, то собака може відчути запах та втекти вже не вдасться. Тож тепер поліція все з'ясовує та скоро хлопець буде нести відповідальність за те, що зберігав наркотики. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити