Ялинка свідомих водіїв

PDF Друк
Четвер, 14 грудня 2017, 12:44

У всіх містах хочуть, щоб аварій було менше та роблять все для цього. Та в Хмельницькому придумали вже другий проект, який дуже сподобається водіям. У Хмельницькому відбудеться новорічний флешмоб «Ялинка свідомих водіїв». Хмельницькі патрульні організовують новорічний флешмоб. Його ідея полягає в тому, щоб з автомобілів сформувати своєрідну «ялинку». Таким чином, водії зможуть оригінально привітати усіх українців з Новим Роком завдяки такій «ялинці». Хмельницькі водії покажуть, що вони свідомі і завжди дотримуються правил дорожнього руху. Флешмоб будуть знімати за допомогою дрону. Потім відео буде доступне у соцмережі.

Це буде весело для учасників, а також всі, хто будуть переглядати, зможуть порадіти за своє місто, адже це покаже особливу суть, що потрібно дотримуватись правил та бути завжди уважними.

Учасником флешмобу може стати кожен бажаючий законослухняний водій. Захід планують провести у суботу, 23 грудня, приблизно о 16:00. Точний час буде відомо трохи пізніше. Щоб стати учасником флешмобу, потрібно заповнити анкету. Тут необхідно вказати свої дані та номер телефону. Після цього поліцейські зв'яжуться з усіма, хто бажає долучитися до флешмобу. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити