Відкрився кіноклуб

PDF Друк
П'ятниця, 15 грудня 2017, 17:54

Багато людей люблять кіно, тому всі дивляться його вдома, але ще цікавіше, коли можна його з кимось обговорити та подивитись в компанії. Тому в Хмельницькому відбулося відкриття нового музейного кіноклубу. Глядачі зможуть переглядати цікаві фільми та ділитися враженнями. Це досить цікаво для людей, адже тепер можна не просто насолоджуватись фільмом, але ще й обговорити його.

У Хмельницькому обласному художньому музеї започаткували новий цікавий арт-проект. Тут буде діяти кіноклуб «Візія». У приміщенні музею будуть транслювати не звичайне кіно, а арт-хаузне. Цей жанр фільмів розрахований на вузьке коло глядачів. Проте все ж варто сказати, що любителів досить багато. Авторські фільми розглядають гострі соціальні аспекти та питання внутрішнього світу людини.

Кіноклуб «Візія» буде транслювати фільми, переважно, про історію мистецтва. Стартує кіноклуб з показу японського фільму «Ахіллес і черепаха». Це хороший та цікавий фільм, який покаже багато нового, можна буде отримати інформацію та насолоду від перегляду. Цей фільм отримав багато нагород. Тому варто було подивитись, та ті, хто були не пожаліли. А якщо ви ще не встигли, то сеанси будуть повторюватись, тому варто обов’язково прийти за адресою вулиця Проскурівська, 47. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити