Залучили багато техніки

PDF Друк
Середа, 20 грудня 2017, 16:29

На свято Миколая в багатьох містах випав сніг, проте не всі готові були до цього. Але Хмельницький добре попрацював та задіяли багато одиниць спецтехніки та людей, які прибирали вулиці від снігу. Сніг додав особливого шарму та святкового настрою під час відкриття головної ялинки міста. А сьогодні з 4:00 години ранку на вулиці міста вийшли комунальники щоб, розчистити вулиці від снігу. Всі хотіли свята та отримали його, проте також все ж хочеться комфортно пересуватись містом, не спостерігати аварії та ходити по рівному чистому асфальту.

У міській раді повідомили, що для цього вони задіяли 33 одиниці спецтехніки, а саме – 14 розкидачів піску, 6 снігоочищувачів і 13 тракторів з очисним обладнанням. Крім того очищати дороги, тротуари, прибудинкові території від снігу та посипати їх піском допомагають 380 двірників і працівників комунальних підприємств. Так люди не будуть, як на ковзанці, зможуть ходити вулицею та не переживати, що впадуть, адже всюди посипано та безпечно.

Комунальники просять хмельничан не залишати авто на узбіччях доріг, особливо на автошляхах, де курсує громадський транспорт, аби дати можливість працювати снігоочисній техніці. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити