Багатоповерхові парковки

PDF Друк
Четвер, 21 грудня 2017, 13:21

Вже давно в усьому світі люди не мали де залишати машини, тому влада придумала парковки, які дозволяють вміщати багатьох людей. Проте до України це ще поки не дійшло, проте можливо, що в найближчому майбутньому одне місто матиме це. Хмельницький міський голова Олександр Симчишин анонсував проектування багаторівневих парковок у центрі міста у 2018 році. Про це сьогодні він заявив у рамках свого звіту на телеканалі “Ексклюзив”. Це дуже хороша новина, яка порадувала багатьох людей, тому важливо коли це з’явиться.

За основу візьмуть вулиці Прибузька і Староміська, на яких планують віднайти вільні земельні ділянки під спорудження чотирирівневих парковок: один поверх має йти під землю, решта – над землею. Це дуже цікаво та важливо, люди вже чекають подивитись на це та як все роблять.

“Перш ніж заборонити паркування автівок на дорогах центральної частини обласного центру, необхідно запропонувати альтернативу. Перші проекти багаторівневих парковок зможемо презентувати вже наступного року. Активно розглядаємо вулиці Прибузька і Староміська”, – зазначив Симчишин. Мер зауважив, що Хмельницький потребує три багаторівневі парковки у центральній частині. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити